GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

 

kalipciniz alanında bu güne kadar edindiğimiz tüm tecrübe ve birikimi siz müşterilerimizle daha fazla paylaşabilmek için kalipciniz.com online alışveriş sitesi kurulmuştur. En başta müşteri memnuniyetini en üst noktada tutmayı bir yaşam ilkesi olarak gören kalipciniz olarak diğer en büyük özelliğimiz ucuz fiyat politikası ile hizmet ve fiyat avantajını bir arada toplamak ve tecrübelerimizi siz müşterilerimizle buluşturmayı amaçlamaktır.
 

Secure Sockets Layer (SSL) Teknolojisi

kalipciniz.com alışveriş deneyiminizi en güvenli şekilde yaşamanız için güvenlik Secure Sockets Layer (SSL) teknolojisi kullanmaktadır. SSL teknolojisi, internet üzerinden yaptığınız alışverişler sırasında şahsi bilgilerinizi şifreleyerek güvence altına almaktadır. kalipciniz.com'da doldurduğunuz tüm formlar SSL teknolojisiyle güvenlik altına alındığından, şahsi bilgileriniz ve kredi kartı bilgileriniz kötü niyetli kişilerin eline geçmez. Adres çubuğunuzun solunda göreceğiniz kilit sembolü bilgilerinizin SSL sertifikası ile güvence altına alındığının göstergesidir.
 

 

Standart Güvenlik Duvarı

kalipciniz.com sunucuları standart güvenlik duvarları tarafından korunmaktadır. İletişim yönetimi amaçlı kullanılan bilgisayarlar özellikle bilgileri güvenli tutmak ve diğer internet kullanıcılarından korumak amaçlı tasarlanmıştır. SSL Sertifikası ve Standart Güvenlik Duvarları birlikte çalışarak şahsi bilgilerinizi koruma altına alır ve güvenliğinizi sağlar.
  

 

Gizlilik Politikamız

kalipciniz.com şahsi bilgilerinizin üçüncü şahıs ve kurumlarla paylaşılmasına izin vermez! Siz de vermeyin! Bu yüzden kalipciniz.com verdiğiniz şahsi bilgileriniz kiralanmaz, satılmaz ya da herhangi bir şahıs ya da kurumla hiçbir şekilde paylaşılmaz. Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden ödeme yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde kalipciniz.com veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin, kalipciniz.com ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır. Gizlilik Politikamız kişisel bilgilerinizin nasıl toplandığı ve ne amaçla kullanıldığını ayrıntılarıyla anlatır.